Su Emici SS Dokunmamış Kumaş

Su Emici SS Dokunmamış Kumaş

Shandong Xingdi Yeni Malzemeler Co, Ltd, SS, SMS, M ve çeşitli renk dokuma olmayan ürünler gibi çeşitli özellikler üretebilir. Aynı zamanda hidrofilik, antistatik, alkole ve yağa dayanıklı olarak da işlenebilir....

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Pet Mat İçin Su Emici PP Spunbond SS Nonwoven Kumaş

1

Dokunmamış ve Kağıt Türleri

Dokunmamış ve Kağıt Türleri

İki ana kağıt türü vardır: Batı kağıdı ve Japon kağıdı. Western kağıdına örnekler gazete ve fotokopi kağıdı, yani makine yapımı kağıttır. Hayatımızın herhangi bir yerinde bulunabilirler. Japonca kağıt el yapımı kağıttır; Muhtemelen birçok Japon insanın kağıt yapımında tecrübesi vardır. Bilgin olsun, Kochi'nin imzalı Japon gazetesi Tosa Washi.

Batı kağıdı ve Japon kağıdı arasındaki en büyük fark, ham maddeleridir.
Western kâğıtlarının hammaddeleri, esasen, nispeten kısa boylu (1-5mm) karakterize edilen geniş yapraklı ve iğne yapraklı ağaçlardan elde edilen ağaç lifleridir.
Japon kağıdının hammaddeleri, nispeten uzun uzunluklarla (15-25 mm) karakterize edilen rami, dut ve kâğıt otu vs. Ayrıca, bitki köklerinden "Neri" adı verilen viskoz sıvı, elyafları birbirine bağlamak için kullanılır.

Öte yandan, 2 tip dokunmamış kumaş vardır: drylaid ve wetlaid. Aralarındaki en büyük fark üretim yöntemleridir.
Drylaid dokunmamış kumaşlar, "kart" adı verilen bir makine kullanılarak elyaflı örgüler formda şekillendirilerek ve "iğne delgisi" olarak adlandırılan bir iğne ile delinerek veya ısıyla eritilerek fiberlerin bağlanmasıyla üretilir. Kumaş benzeri dokularla karakterize edilirler ve genellikle giyim ve sağlık ürünleri için kullanılırlar.
Wetlaid nonwovenların üretim metodu geleneksel kağıt üretimiyle aynıdır: su ve liflerin karıştırılması, bir ağın üzerinde süzülmesi ve sıkıştırma ve ısıtma ile dehidrasyon. Doku bambuya benzer ve tabakalar tek biçimlidir. Genellikle tıbbi ve endüstriyel uygulamalar için kullanılırlar.
Islak yapılı dokunmamış kumaşların görünüşü Batı kağıdına benzer (bazı istisnalar olsa da).


photobank fotoğraf bankası (1)

13

14

94sertifika

201805251433139139975

Hot Tags: su emici ss dokunmamış kumaş, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler