Pad Mat için SMS Sigara Dokuma

Pad Mat için SMS Sigara Dokuma

Ürün Adı: Pet Mat Xingdi Fabrika İçin SMS Sigara Dokuma Ürün Açıklaması Özellik: SMS dokuma olmayan kumaşlar toksik olmayan, kokusuz ve yüksek verimli bakteri içermeyen özelliklere sahiptir. Ekipmanların özel muamelesi sayesinde antistatik, anti-alkolik, anti-plazma, ......

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Ürün Adı: Pet Mat İçin SMS Sigara Dokuma
Xingdi Fabrikası


Ürün Açıklaması

image005.jpg


Ürünleri adı:

Pet Mat İçin SMS Sigara Dokuma

Malzeme:

% 100 Polipropilen

Üretim Tekniği:

Spunbond / eritilerek şişirilmiş

Normal kilo

8.5-70g / m2

Genişlik

3,2 m içinde

Rulo uzunluğu

isteğinize bağlı

Desen

Susam

özellik

Iyi mukavemet ve uzama; spuer yumuşak; hava alabilir;
hidrofilik veya hidrofobik, anti bakteriyel, vb

Ücretsiz örnek

Evet

OEM

Hoşgeldiniz

Adedi

Her boyutta 5-6tons (bir 20 'konteyner için uygun)


Özellik:
SMS dokunmamış kumaşlar toksik olmayan, kokusuz ve yüksek verimli bakteri içermeyen özelliklere sahiptir. Ekipmanların özel muamelesi sayesinde, antistatik, anti-alkolik, anti-plazma, su itici ve su üreten özellikler elde edebilir.

Dokunmamış özellikler: dayanıklılık, tek seferlik. Yalıtım, iletken değil. Yumuşaklık, sertlik. Incelik, genişleyebilirlik. İzotropik, anizotropik. Filtrelenebilir, nefes alabilir ve geçirimsiz. Elastikiyet, sertlik Hafif, gevşek ve sıcak. Bir flep gibi ince, keçe gibi kalın. Su geçirmez ve nefes alabilir. Ütü, dikiş, kalıplama. Alev geciktirici, antistatik. Geçirgen, su geçirmez, giyilebilir, kadifemsi. Kırışıklıklara karşı direnç, iyi elastikiyet, yüksek nem emilimi, su iticiliği.

Hafif: Polipropilen reçine üretimi için temel hammaddedir, sadece 0.9'luk bir özgül ağırlığıyla, hantal olan ve iyi hissettiren pamuktan sadece beşte-beşi. Yumuşak: İnce liflerden (2-3D) oluşur, hafif sıcak nokta eritmeli yapışkan kalıplama. Bitmiş ürün yumuşak ve rahattır.


sergi

未命名2.jpg


Sertifikalar

未命名.jpg


Ambalaj ve teslimat

image039.jpg


Üretim süreci

image041.jpg

Hot Tags: Pad mat, üreticileri, fabrika, toptan için SMS dokuma olmayan
ilgili ürünler