Yüksek Kaliteli Pp Dokunmamış Kumaş

Yüksek Kaliteli Pp Dokunmamış Kumaş

Shandong Xingdi Yeni Malzemeler Co, Ltd, SS, SMS, M ve çeşitli renk dokuma olmayan ürünler gibi çeşitli özellikler üretebilir. Aynı zamanda hidrofilik, antistatik, alkole ve yağa dayanıklı olarak da işlenebilir....

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

İdrar emici evcil hayvan için yüksek kaliteli pp dokunmamış kumaş

1

Dokunmamışlar ve Kağıt

Dokunmamış kumaşların ne olduğunu açıklamadan önce, "kağıt" ın ne olduğunu anlamalıyız.
Bazıları "Neden kağıt? Kumaşları tartışıyoruz!" Diye düşünebilir. çünkü genellikle insanlar, örneğin giydikleri kıyafetlerin genel kumaşlarını göz önünde bulundururlar; Genel anlamda kumaşlar, dokuma ipliği ile yapılan tabaka şeklindeki malzemelerdir.

Burada "iplik" ne anlama geliyor? Cevap, bir elyafı gerip bükerek yapılan bir şeydir. Lif tipleri bitki liflerinden hayvansal liflere, örneğin yün ve sentetik liflere, örneğin polyestere kadar değişiklik gösterir.
Öte yandan, kağıt lifleri su içinde dağıtarak ve dehidrasyon ve kurutma gibi işlemlerle dolaştırmak suretiyle yapılan tabaka şeklindeki bir malzemedir. Öncelikle kağıt yapımında kullanılan lifler bitkisel liflerdir.

Doğru. Hem kağıt hem de kumaşlar, elyaf türleri ve işlemlerinde farklılıklar olsa da, elyafların işlenmesiyle üretilen levha şeklindeki meselelerdir.

Genel olarak, bir tabaka oluşturmak için dokunmuş iplik şeklindeki liflere kumaş, bir tabaka oluşturmak için dokunmuş işlenmemiş liflere kağıt denir.
Günümüzde, teknolojideki gelişmeler nedeniyle kağıt yapımında sadece bitkisel lifler değil, sentetik ve metal lifler de kullanılabilmektedir. Buna göre, insanlar bitki liflerinden "kağıttan" ve sentetik liflerden ve / veya metal liflerinden yapılan tabakaları "dokunmamışlar" olarak adlandırmaya başladılar.

photobank fotoğraf bankası (1)

13

14

94sertifika

201805251433139139975

Hot Tags: Yüksek kaliteli pp nonwoven kumaş, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler