Ambalaj için Spunbond Sigara Dokuma

Ambalaj için Spunbond Sigara Dokuma

Ürün Adı: Xingdi Fabrikası Ambalaj için Spunbond Sigara Dokuma 20.000 metrekare toplam kapalı atölye ile Xingdi büyük gelişme potansiyeline sahiptir. Shaoyang Tekstil Makineleri A.Ş., bir Wenzhou Changlong 2.4m SS ve 3.2m SMXS spun bağlı karmaşık olmayan dokuma üretim hattına sahiptir ......

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Ürün adı: Ambalaj için Spunbond Sigara Dokuma
Xingdi Fabrikası

Toplam 20.000 metrekareden fazla kapalı atölye ile Xingdi, büyük gelişme potansiyeline sahiptir. Shaoyang Textile Machinery Co., Ltd.'den bir Wenzhou Changlong 2.4m SS ve 3.2m SMXS spun-bonded karmaşık dokuma olmayan üretim hattına sahiptir.


Ürün Açıklaması


Ürünleri adı:

Ambalaj için Spunbond Sigara Dokuma

Malzeme:

% 100 Polipropilen

Üretim Tekniği:

Spunbond / eritilerek şişirilmiş

Normal kilo

8.5-70g / m2

Genişlik

3,2 m içinde

Rulo uzunluğu

isteğinize bağlı

Desen

Susam

özellik

Iyi mukavemet ve uzama; spuer yumuşak; hava alabilir;
hidrofilik veya hidrofobik, anti bakteriyel, vb

Ücretsiz örnek

Evet

OEM

Hoşgeldiniz

Adedi

Her boyutta 5-6tons (bir 20 'konteyner için uygun)


Malzemeler:
% 100 Polipropilen, fonksiyon katkıları
Polipropilen, etilenin polimerizasyonuyla oluşan bir polimerdir. Ürün 60 yıldır geliştirildi. Küresel polietilen üretimi en yaygın kullanılan beş reçineden biridir.
Polietilen, polimerizasyon yöntemine, molekül ağırlığına ve zincir yapısına bağlı olarak yüksek yoğunluklu polietilen, düşük yoğunluklu polietilen ve doğrusal düşük yoğunluklu polietilenden ayrılır.
Genel olarak yüksek basınçlı polietilen olarak bilinen DÜŞÜK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN (LDPE), düşük yoğunluklu ve yumuşak malzemeden dolayı esas olarak plastik torbalarda ve tarım filmlerinde kullanılır.
Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) genellikle düşük basınçlı polietilen olarak bilinir. LDPE ve LLDPE ile karşılaştırıldığında, yüksek sıcaklık direnci, yağ direnci, buhar geçirgenliği direnci ve çevresel stres çatlağı direncine sahiptir. Ayrıca, elektriksel olarak yalıtkan ve dayanıklıdır. Darbe ve soğuk direnci, genellikle üfleme kalıplama, enjeksiyon kalıplama ve diğer alanlarda kullanılan çok iyidir.
DOĞRUSAL DÜŞÜK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN (LLDPE) bir etilen kopolimeridir ve bir katalizör varlığında polimerize edilen az miktarda yüksek olefinlerdir. LLDPE, görünüşte LDPE'ye benzer, ancak zayıf saydamlığa sahiptir. Bununla birlikte, iyi yüzey parlaklığına, düşük sıcaklık tokluğuna, yüksek modüle, bükülmeye ve gerilme çatlamasına karşı dirence ve düşük sıcaklıklarda iyi darbe mukavemetine sahiptir.
LLDPE uygulamaları neredeyse tüm LDPE pazarlarına nüfuz etmiştir. Bu aşamada, LLDPE ve HDPE yaşam döngüsünün büyüme aşamasındadır; AYPE, 1980'lerin olgun aşamasına kademeli olarak girmekte ve dünyada birkaç LDPE ekipmanı üretime geçmiştir. Polietilen ekstrüzyon, enjeksiyon, kalıplama, şişirme ve eriyik eğirme ile kalıplanabilir. Sanayi, tarım, ambalaj ve günlük sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çin'de yaygın olarak kullanılmaktadır ve ince filmi, düşük yoğunluğu tüketen en büyük kullanıcısıdır. Polietilen% 77, yüksek yoğunluklu polietilenden% 18, buna ek olarak, enjeksiyon kalıplama ürünleri, tel ve kablo, oyuk ürünler, vb tüketim yapısında plastik endüstrisinde daha büyük bir oranda yer kaplar.


Kalite test ve garanti

image013.jpg


sergi

未命名2.jpg


Sertifikalar

未命名.jpg

Fabrikamız ISO9001 geçti: 2008 kalite yönetim sistemi denetimi. Ürün ve hizmetlerin müşterileri memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.


Ambalaj ve teslimat

image039.jpg


Üretim süreci

image041.jpg


Avantajları:
1. Yüksek Verimlilik
2. The en rekabetçi ve Makul Fiyat
3. Ürünler Kalite Güvence
4.Prompt ve Üstün Hizmet
5.Pratik Teslimat
6. Kolay Ödeme Süresi

Hot Tags: Ambalaj için spunbond dokuma olmayan, üreticiler, fabrika, toptan
ilgili ürünler