Giyim Astarı İçin Spunbond Non Woven

Giyim Astarı İçin Spunbond Non Woven

Ürün Adı: Giyim Astarı İçin Spunbond Non Dokuma Ürün Açıklaması Malzemeler:% 100 Polipropilen, fonksiyon katkıları Polietilen tipik bir termoplastik, kokusuz, kokusuz, toksik olmayan yanıcı beyaz bir tozdur. Kalıplanmış PE reçineler, tüm ekstrüde ve granül mumsu parçacıkları vardır ve bir ......

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Ürün Adı: Giyim Astarı İçin Spunbond Non Woven
Ürün Açıklaması

image005.jpg


Ürünleri adı:

Giyim Astarı İçin Spunbond Non Woven

Malzeme:

% 100 Polipropilen

Üretim Tekniği:

Spunbond / eritilerek şişirilmiş

Normal kilo

8.5-70g / m2

Genişlik

3,2 m içinde

Rulo uzunluğu

isteğinize bağlı

Desen

Susam

özellik

Iyi mukavemet ve uzama; spuer yumuşak; hava alabilir;
hidrofilik veya hidrofobik, anti bakteriyel, vb

Ücretsiz örnek

Evet

OEM

Hoşgeldiniz

Adedi

Her boyutta 5-6tons (bir 20 'konteyner için uygun)


Malzemeler:
% 100 Polipropilen, fonksiyon katkıları
Polietilen tipik bir termoplastik, kokusuz, kokusuz, toksik olmayan yanıcı beyaz bir tozdur. Kalıplanmış PE reçinelerinin hepsi, ekstrüde edilmiş ve granüle edilmiş mumsu parçacıklardır ve sütlü beyaz bir görünüme sahiptir. Molekül ağırlığı ne kadar yüksekse, fiziksel ve mekanik özellikleri o kadar iyidir ve gerekli mühendislik malzemeleri seviyesine daha yakındır. Bununla birlikte, molekül ağırlığı ne kadar yüksekse, işlenmesi o kadar zor olur. Polietilen erime noktası 100-130C'dir. Düşük sıcaklık direnci mükemmeldir. İyi mekanik özellikler hala -60 ° C'de muhafaza edilebilir, ancak kullanım sıcaklığı 80 ~ 110 ° C'dir.
Polietilen iyi kimyasal stabiliteye sahiptir ve odada seyreltik nitrik asit, seyreltik sülfürik asit ve herhangi bir konsantrasyonda hidroklorik asit, hidroflorik asit, fosforik asit, formik asit, asetik asit, amonyak, aminler, hidrojen peroksit, sodyum hidroksit, potasyum hidroksit vb. sıcaklık. Çözüm. Bununla birlikte, fuming sülfürik asit, konsantre nitrik asit ve kromik asit ve sülfürik asit karışımı gibi güçlü oksidatif korozyona karşı dayanıklı değildir. Oda sıcaklığında, yukarıdaki çözücüler polietilene yavaşça saldıracaktır. 90-100 ° C'de konsantre sülfürik asit ve konsantre nitrik asit hızla polietilene saldırarak kırılmasına veya ayrışmasına neden olur.
Atmosferin, güneş ışığının ve oksijenin etkisi altında, polietilen yaşlanmaya, renk değiştirmeye, çatlamaya, kırılganlığa veya tozuma maruz kalır ve mekanik özelliklerini kaybeder. Kalıplama işleminde, oksidasyona bağlı olarak, aynı zamanda, erime viskozitesini de düşürerek, renk bozulmasına ve çizgilere neden olur. Bu nedenle, kalıplama işlemine ve kullanım prosesine veya malzeme seçimine dikkat edilmelidir. Polietilen yukarıdaki özelliklere sahip olduğu ve işlenmesi ve şekillendirilmesi kolay olduğu için, polietilenin geri dönüşümü çok geniş bir değere sahiptir.


sergi
Sektörün dalgasını yakalamak ve tüm dünyadan müşterilerimizle iletişim kurmak için her yıl fuarlara katılıyoruz.

未命名2.jpg


Sertifikalar

未命名.jpg


Ambalaj ve teslimat

image039.jpg


Üretim süreci

image041.jpg


Uygulama:
1.sustry: yol yatağı bez, banka koruyucu bez, su-haddeleme malzemesi, filtre malzemesi.
2. ayakkabı deri: ayakkabı deri astar, ayakkabı çantası, ayakkabı kapağı, bileşik malzeme.
3.Household: masa örtüsü, kanepe ve çarşaf bezi.
4. Tıbbi koruma aracı: güvenlik maskesi, güvenlik mont, cerrahi önlük, maske, baş örtüsü, un saklama torbaları.
5. Paketleme: bileşik çimento torbaları, alışveriş çantaları, hediye çantaları, takım elbise cepleri, un saklama torbaları.
6. bitki: bitki koruyucusu nonwoven, bitki kapağı nonwoven, bitki fincan dokumasız, bitki koruyucu kapak.

Hot Tags: giysi astarı için spunbond olmayan dokuma, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler