Maske için PP Dokunmamış Kumaş

Maske için PP Dokunmamış Kumaş

Shandong Xingdi Yeni Malzemeler Co, Ltd, SS, SMS, M ve çeşitli renk dokuma olmayan ürünler gibi çeşitli özellikler üretebilir. Aynı zamanda hidrofilik, antistatik, alkole ve yağa dayanıklı olarak da işlenebilir....

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Sıcak satış PP maske için spunbonded dokuma olmayan kumaş

1

Dokuma olmayan kumaş

Dokunmamış kumaş, adından da anlaşılacağı gibi, dokunmamış bir kumaş türüdür. Dokumasız kumaşlar, filamentlerin bir yapışkanla yapıştırılması, su fıskiyeleri veya diğer basınç türleriyle dolaştırılması veya filament özelliğini kullanarak birbirine bağlanması yoluyla bir tabaka halinde rastgele kazıklı filament ağlarının bir tabaka halinde bir araya getirilmesiyle yapılır. bu, ısı ile eritildikten sonra katı hale gelir.

Dokumasız kumaş çok çeşitli uygulamalarda kullanılır, çünkü kullanılan hammadde, üretim yöntemi, tabaka kalınlığı veya yoğunluğu değiştirilerek doku ve mukavemeti esnek bir şekilde ayarlanabilir. Dokusuz kumaşlar, günlük hayatımızın çeşitli yönlerinde, inşaat mühendisliği ve inşaattan ziraata, otomobillere, kıyafetlere, kozmetiklere ve ilaçlara kadar geniş bir alanda faydalıdır.Hot-sale-PP-spunbonded-non-woven-fabricHot-sale-PP-spunbonded-non-woven-fabric (1)

Dokunmamış kumaşın özellikleri

Farklı bir imalat yöntemi veya hammadde seçilerek ve farklı bir kalınlık veya yoğunluk tasarlanarak birçok farklı dokuma olmayan kumaş türü üretilebilir. Belirli bir kullanım veya amaç için uygun özellikler de eklenebilir.


Bir matris içinde filamentler dokuma ile yapılan kumaştan farklı olarak, rastgele kazıklı filamentleri bir araya getirerek oluşturulan dokunmamış kumaş, dikey veya yatay bir yöne sahip değildir ve boyutsal olarak stabildir. Ek olarak, bir kesik kısım yıpratmaz.


Geleneksel kumaş ve kumaş türlerinden farklı olarak, dokunmamış kumaş dokuma veya örgü işlemine ihtiyaç duymaz, böylece düşük maliyetli üretime izin verir ve seri üretimi kolaylaştırır.

13


94sertifika

201805251433139139975

Hot Tags: maske için pp nonwoven kumaş, üreticiler, fabrika, toptan
ilgili ürünler