Maske için PP Sigara Dokuma Kumaş

Maske için PP Sigara Dokuma Kumaş

Shandong Xingdi Yeni Malzemeler Co, Ltd, SS, SMS, M ve çeşitli renk dokuma olmayan ürünler gibi çeşitli özellikler üretebilir. Aynı zamanda hidrofilik, antistatik, alkole ve yağa dayanıklı olarak da işlenebilir....

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Maske için PP dokuma olmayan kumaş

1

Nonwovenların Tarihi


Dokusuz kumaşların tarihinden önce, makalenin tarihi tartışılmalıdır. Kağıdın uzun bir tarihi var. Halen baskın olan teoriye göre, kağıt M.Ö. 2. yüzyılda zaten mevcuttu ve Çinli bir mucit Ts'ai Lung, M.Ö. 105 civarında mevcut kağıt yapım teknolojilerini sağlamlaştırdı ve geliştirdi. Yöntemlerin 610'da Goguryeo'dan Japonya'ya getirildiği söyleniyor.

Endüstriyel dokusuz kumaşların tarihinin 1920'lerde, bir Alman keçe ticaret şirketinin keçe yerine tutkalla sürüyü ve yünü katılaştırmasıyla başladığına inanılmaktadır. Keçe, hayvan kıllarının toplanması ve sıkıştırılmasıyla üretilen tabaka şeklindeki ürünler için ortak bir terimdir ve bu aynı zamanda bir dokusuz kumaştır. Keçenin kağıttan daha uzun bir geçmişi vardır ve arkeologlar, MÖ 5.yüzyıl civarında en eski keçenin var olduğuna inanırlar.

Japonya'da, 1950'lerde ıslak zeminde dokunmamış kumaş üretimi başladı. Birkaç yıl sonra, biz, Hirose Paper Mfg, dokunmamış kumaşların üretimine başladık, ki bu kumaşlar tam anlamıyla dokunmamış kumaşlar çağının başlangıcı oldu.

13

14

94sertifika

201805251433139139975

Hot Tags: Maske pp olmayan dokuma kumaş, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler