Yüz Maskesi İçin Nonwoven Kumaş Rulo

Yüz Maskesi İçin Nonwoven Kumaş Rulo

Shandong Xingdi Yeni Malzemeler Co, Ltd, SS, SMS, M ve çeşitli renk dokuma olmayan ürünler gibi çeşitli özellikler üretebilir. Aynı zamanda hidrofilik, antistatik, alkole ve yağa dayanıklı olarak da işlenebilir....

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Yüz maskesi için ucuz% 100 PP dokunmamış kumaş rulo

1

Spunbond yöntemi

Bu yöntem ilk önce hammadde olan reçine uçlarını filamentler halinde eritir. Daha sonra, filamanlar ağlar oluşturmak için bir ağ üzerinde biriktirildikten sonra, bu ağlar bir tabaka şeklinde yapıştırılır.


Dokumasız kumaş imal etmenin ana geleneksel metodu iki işlemi içerir: (1) reçineyi elyaf lifleri gibi filamentler halinde işlemek ve (2) onları dokunmamış kumaşta işlemden geçirmek. Eğirilerek yapıştırma yöntemiyle, aksine, filament iplikçiliğinden dokunmamış kumaş oluşumuna kadar olan tüm işlemler bir kerede gerçekleştirilir, böylece hızlı üretim sağlanır. Parçalanmamış uzun filamentlerden yapılmış, eğrilerek bağlanmış dokunmamış kumaş çok güçlü ve boyutsal olarak stabildir ve çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.


Unitika'nın eğrilerek bağlanmış dokunmamış kumaşı için kullanılan hammaddeler

Polyester ve polyester-polietilen kompozitten üretilen ürünlere ek olarak, son yıllarda, bitki kaynaklı polilaktik asitten yapılan biyolojik olarak parçalanabilen plastik olan TERRAMAC ve Geri Dönüşümlü İğne Punch gibi zorlu çevresel sorunları gideren ürünler geliştirmekte aktif olduk. MARIX geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır.

Sıcak satış-PP-spin-dokuma olmayan-kumaşSıcak satış-PP bükülmüş dokuma olmayan kumaş (1)

13


94sertifika

201805251433139139975

Hot Tags: Yüz maskesi için nonwoven kumaş rulo, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler