Maske Kullanımı PP Dokuma Kumaş

Maske Kullanımı PP Dokuma Kumaş

Shandong Xingdi Yeni Malzemeler Co, Ltd, SS, SMS, M ve çeşitli renk dokuma olmayan ürünler gibi çeşitli özellikler üretebilir. Aynı zamanda hidrofilik, antistatik, alkole ve yağa dayanıklı olarak da işlenebilir....

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Maske PP dokuma olmayan kumaş kullanın

1


Tüm Dokumasız Tedarikçiler Göster

Dokusuz kumaşlar, rastgele yönlendirilmiş elyaf, keçe, iğneli kumaş, eğrilmiş bağ veya eritilerek şişirilmiş yapılar matı formundaki elyaf bazlı ürünlerdir. Dokunmamış kumaşlar ne dokuma, ne de örmedir. Bunun yerine tekstiller, elyafları bir tabaka halinde toplayarak ve bunları bir yapışkanla birleştirerek veya dişli iğnelerle birleştirerek üretilir.

TIBBİ UYGULAMALAR İÇİN NEDEN YENİLEMEZ?

randımanlı

–Yüksek performans (buhar iletimi, hava geçirgenliği, rahatlık, his vb.)

–Üstün bariyer sağlama kapasitesi

–Mükemmel kullanıcı koruması (yüksek yırtılma ve aşınma direnci vb.)

–İyi çapraz kontaminasyon kontrolü

–Ağılmaz yara bakımı (emici pedler, ilaç verme cihazları, bandajlar, vb.)

–YBÜ'lerde, laboratuvarlarda, ameliyathanelerde vb. Belgeli kullanım

6

Nonwovenların Tarihi

Dokusuz kumaşların tarihinden önce, makalenin tarihi tartışılmalıdır. Kağıdın uzun bir tarihi var. Halen baskın olan teoriye göre, kağıt M.Ö. 2. yüzyılda zaten mevcuttu ve Çinli bir mucit Ts'ai Lung, M.Ö. 105 civarında mevcut kağıt yapım teknolojilerini sağlamlaştırdı ve geliştirdi. Yöntemlerin 610'da Goguryeo'dan Japonya'ya getirildiği söyleniyor.

8

5

Genel olarak, dokunmamış kumaş tıbbi kumaşları, cerrahi ve tıp için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Bu malzemenin kullanım alanı inanılmaz çeşitlilik ve uyarlanabilirlik göstermektedir. Bu teknolojiyle mümkün kılan ürünler teknik olarak zengin bilgi alanları gibi görünebilir.

微 信 截图 _20181228163959

Hot Tags: maske kullanımı pp dokuma olmayan kumaş, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler