Farklı Renk Spunbond Sigara Dokuma

Farklı Renk Spunbond Sigara Dokuma

Ürün Adı: Farklı Renk Spunbond Sigara Dokuma Ürün Açıklaması Kalite testi ve garanti Sergi Ambalaj ve Teslimat Farklı üretim süreçlerine göre, dokunmamış kumaşlar aşağıdakilere ayrılabilir: 1. Eğrilerek dokunmamış kumaş: Yüksek basınçlı mikro-su Bu jet ......

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Ürün Adı: Farklı Renk Spunbond Sigara Dokuma
Ürün Açıklaması

image005.jpg


Farklı Renk Spunbond Sigara Dokuma

Farklı Renk Spunbond Sigara Dokuma

Malzeme:

% 100 Polipropilen

Üretim Tekniği:

Spunbond / eritilerek şişirilmiş

Normal kilo

8.5-70g / m2

Genişlik

3,2 m içinde

Rulo uzunluğu

isteğinize bağlı

Desen

Susam

özellik

Iyi mukavemet ve uzama; spuer yumuşak; hava alabilir;
hidrofilik veya hidrofobik, anti bakteriyel, vb

Ücretsiz örnek

Evet

OEM

Hoşgeldiniz

Adedi

Her boyutta 5-6tons (bir 20 'konteyner için uygun)


Kalite test ve garanti

image013.jpg


sergi

未命名2.jpg


Ambalaj ve teslimat

image039.jpg


Farklı üretim süreçlerine göre, dokunmamış kumaşlar aşağıdakilere ayrılabilir:
1. Eğrilerek dokunmamış kumaş: Birbiri ile karışmış lifleri yapmak için bir veya daha fazla fiber ağ tabakası üzerine püskürtülen yüksek basınçlı mikro-su jeti, böylece ağ takviye edilebilir ve belirli bir güce sahip olabilir. .
2. Isı ile bağlanmış dokunmamış kumaş: Ağa elyaflı veya toz halinde sıcak eriyik yapıştırıcı takviye malzemesinin eklenmesi anlamına gelir ve ağ-yapı, soğutulacak ve eritilecek ve kumaş haline gelecek şekilde eritilir.
3. Hava serilmiş hamuru dokunmamış kumaş: Ayrıca toz olmayan kağıt, kuru kağıt yapımı dokuma olmayan kumaşlar olarak da adlandırılabilir. Odun hamuru fiber levhasını tek bir fiber haline getirmek için hava serilmiş teknolojiyi kullanır ve daha sonra reticular perdede fiberleri aglütine etmek için hava akış yöntemini kullanır ve fiber ağı daha sonra bir kumaşa takviye edilir.
4. Islak dokunmamış kumaş: Sulu bir ortama yerleştirilen lif ham maddesi, tek bir lif halinde açılır ve bir fiber süspansiyon bulamacı oluşturmak için farklı elyaf ham maddeleri karıştırılır. Süspansiyon bulamacı bir ağ oluşturma mekanizmasına taşınır ve lif ıslak bir halde bulunur. Ağ daha sonra kumaşa takviye edilir.
5. Eğrilerek bağlanmış dokunmamış kumaş: Polimer ekstrüde edildikten ve sürekli bir filament oluşturacak şekilde gerildikten sonra, filaman bir ağ halinde bırakılır ve lif ağı kendiliğinden yapışır, termal olarak bağlanır, kimyasal olarak bağlanır veya mekanik olarak güçlendirilir. Yöntem, ağı dokunmamış bir kumaş haline getirir.
6. Eriyik dokunmamış örgüsüz: Proses, polimer besleme - eriyik ekstrüzyonu - lif oluşumu - fiber soğutma - dokuma - kumaşın takviyesidir.
7. İğne delinmiş dokunmamış kumaş: Bu bir kuru dokunmamış kumaş türüdür. Akupunktur dokunmamış kumaş, tüylü kumaşı bir bez haline getirmek için iğnenin delinme etkisini kullanır.
8. Dikiş dokunmamış kumaş: Bu bir kuru dokunmamış kumaş türüdür, dikiş yöntemi web, iplik tabakası, tekstil olmayan malzeme (örneğin plastik levha, plastik ince metal folyo, vb) üzerinde çözgü örgü yapısının kullanılmasıdır vb) veya onların kombinasyonu
Dokuma olmayan bir kumaş yapmak için güçlendirin.

Hot Tags: farklı renk spunbond olmayan dokuma, üreticileri, fabrika, toptan
ilgili ürünler