Pull-ups için Sigara Dokuma Kumaş

Pull-ups için Sigara Dokuma Kumaş

Ürün Adı: Pull-ups için Sigara Dokuma Kumaş Ürün Açıklaması Kalite testi ve garanti Gelişmiş ve profesyonel laboratuvar tarafından desteklenen titiz kalite kontrol ve ürün testi Yüksek kaliteli ürünler sunmak her zaman birincil görevimiz ve görevimiz olacaktır. Sergi Sergilere katılıyoruz ......

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Ürün Adı: Pull-ups için Sigara Dokuma Kumaş

Ürün Açıklaması


Ürünleri adı:

Pull-ups için Sigara Dokuma Kumaş

Malzeme:

% 100 Polipropilen

Üretim Tekniği:

Spunbond / eritilerek şişirilmiş

Normal kilo

8.5-70g / m2

Genişlik

3,2 m içinde

Rulo uzunluğu

isteğinize bağlı

Desen

Susam

özellik

Iyi mukavemet ve uzama; spuer yumuşak; hava alabilir;
hidrofilik veya hidrofobik, anti bakteriyel, vb

Ücretsiz örnek

Evet

OEM

Hoşgeldiniz

Adedi

Her boyutta 5-6tons (bir 20 'konteyner için uygun)


image005.jpg


Kalite test ve garanti
Gelişmiş ve profesyonel laboratuvar tarafından desteklenen titiz kalite kontrol ve ürün testi
Yüksek kaliteli ürünler sunmak her zaman birincil görevimiz ve görevimiz olacaktır.

image013.jpg


sergi
Sektörün dalgasını yakalamak ve tüm dünyadan müşterilerimizle iletişim kurmak için her yıl fuarlara katılıyoruz.

未命名2.jpg


Sertifikalar

未命名.jpg


Ambalaj ve teslimat

image039.jpg


Üretim süreci

image041.jpg


Dokuma olmayan günlük ürünler
Dokunmamış tek kullanımlık malzemeler giriş
Dokuma olmayan tıbbi ürünler, polyester, poliamid, politetrafloroetilen (PTFE), polipropilen, karbon fiber ve cam elyafı içeren kimyasal elyaflardan üretilmiş tıbbi tekstil ürünleridir. Tek kullanımlık maskeler, koruyucu kıyafetler, cerrahi önlük, önlük, laboratuvar önlüğü, hemşire kapakları, cerrahi kapaklar, doktor kapakları, cerrahi çantalar, hamile çantaları, ilk yardım çantaları, çocuk bezleri, yastık kılıfları, nevresimler, yorgan örtüleri, ayakkabı örtüleri ve diğer tek kullanımlık tıbbi sarf malzemeleri. Geleneksel saf pamuklu dokuma tekstiller ile karşılaştırıldığında, tıbbi dokunmamış kumaşlar, yüksek bakteri, toz filtre kabiliyeti, düşük cerrahi enfeksiyon oranı, uygun sterilizasyon ve sterilizasyon özelliklerine ve diğer malzemelerle kolay bir bileşime sahiptir. Tek kullanımlık tek kullanımlık olarak tıbbi dokunmamış ürünler, sadece kullanımı, güvenli ve hijyenik değil, aynı zamanda bakteriyel enfeksiyon ve iatrojenik çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilir. Çin'de tıbbi ve sağlık endüstrisine yapılan yatırımlar son yıllarda 100 milyar yuan'dan fazla yuan reacheda ulaşmış olup, bunların toplam hijyen ürünleri ve malzeme üretimi değeri yaklaşık 64 milyar yuan olup, çeşitlendirme yönünde gelişmektedir.

Dokuma olmayan un torbaları
Dokuma olmayan kumaşlardan yapılan un torbası, hafif, çevre koruma, nem direnci, nefes alabilirlik, esneklik, aleve dayanıklılık, toksik olmayan, tahriş edici olmayan, geri dönüştürülebilir, vb. Ile karakterize edilir. Uluslararası olarak çevre dostu bir ürün olarak kabul edilmektedir. Dünyanın ekolojisinin korunması. Buğday unu, mısır unu, buğday unu, pirinç ve benzeri: pirinç şehriye paketleme, çeşitli uygulama. Bu gibi dokunmamış ürünler, mürekkep baskı, güzel ve cömert, canlı renkler, toksik olmayan, tatsız ve uçucu, mürekkep baskıdan daha çevre dostu ve temizdir, modern çevre koruma gereksinimlerini tamamen karşılar. Güvenilir ürün kalitesi, uygun fiyat ve uzun servis ömrü nedeniyle. Ana özellikleri 1 kg, 2.5 kg, 5 kg, 10 kg ve diğer pirinç çanta, çanta vb.

Dokunmamış Moda Alışveriş Çantası
Dokunmamış kumaşlardan yapılan moda alışveriş çantaları hafif, çevre dostu, nem geçirmez, nefes alabilen, esnek, alev geciktirici, toksik olmayan, tahriş edici olmayan, geri dönüştürülebilir, vb. Ve uluslararası kabul görmüş çevre koruma ürünleridir. dünyanın ekolojisi. Mürekkep baskısı, güzel ve cömert, canlı renkler, toksik olmayan, kokusuz, uçucu olmayan, mürekkep baskıdan daha çevre dostu ve temiz olan dokunmamış ürünler, modern çevre koruma gereksinimlerini tamamen karşılar.

Hot Tags: pull-ups, üreticiler, fabrika, toptan olmayan dokuma kumaş
ilgili ürünler