Bebek Bezi için Dokuma Olmayan Dokuma Kumaş

Bebek Bezi için Dokuma Olmayan Dokuma Kumaş

Ürün Adı: Bebek Bezi Xingdi Fabrikası İçin Dokuma Dokuma Olmayan Dokuma Kumaş Toplam 20.000 metrekareden fazla kapalı atölye ile Xingdi, büyük gelişme potansiyeline sahiptir. Shaoyang Tekstil'den bir Wenzhou Changlong 2.4m SS ve 3.2m SMXS spun-bonded karmaşık dokunmamış üretim hattı vardır ......

Soruşturma göndermekŞimdi konuş

Ürün adı: Bebek bezi için bağlanmış dokuma olmayan kumaş dokuma

Xingdi Fabrikası

Toplam 20.000 metrekareden fazla kapalı atölye ile Xingdi, büyük gelişme potansiyeline sahiptir. Shaoyang Tekstil Makineleri Ltd bir Wenzhou Changlong 2.4m SS ve 3.2m SMXS spun-bağlı karmaşık olmayan dokuma üretim hattı vardır


Ürün Açıklaması

image015.jpg


Ürünleri adı:

Bebek Bezi İçin Bağ Dokuma Olmayan Dokuma Kumaş

Malzeme:

% 100 Polipropilen

Üretim Tekniği:

Spunbond / eritilerek şişirilmiş

Normal kilo

8.5-70g / m2

Genişlik

3,2 m içinde

Rulo uzunluğu

isteğinize bağlı

Desen

Susam

özellik

Iyi mukavemet ve uzama; spuer yumuşak; hava alabilir;
hidrofilik veya hidrofobik, anti bakteriyel, vb

Ücretsiz örnek

Evet

OEM

Hoşgeldiniz

Adedi

Her boyutta 5-6tons (bir 20 'konteyner için uygun)


Tekstil pazarı geliştirme beklentileri
Uluslararası ortama bakıldığında, uluslararası pazarda hala gelişme ve fırsatlar için çok yer var. Çin-AB tekstil kotalarının 2007 sonunda sona ermesi ve 2008 sonunda Çin-ABD tekstil kotalarının sona ermesiyle birlikte Çin tekstilinin kotasız dönemine yaklaşıyor. Küresel tekstil pazarının% 60'ından fazlasını oluşturan alan tamamen açık olacak ve Çin'in tekstil ticaretini artıracak. Harika fırsat. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, dünya ekonomisi hala yükselen aralıkta olacak ve kesinlikle uluslararası ticaretin büyümesini destekleyecektir. Bu Çin'in tekstil ve konfeksiyon ihracat büyümesine olumlu bir uluslararası pazar koruması sağlayacaktır. Yurtiçi ekonomik ortamdan iç talep, sanayi büyümesinin önemli bir itici gücü haline gelecektir. Şu anda Çin tekstillerinin yaklaşık% 80'i Çin'de tüketiliyor. Yurtiçi ekonominin sürdürülebilir ve hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte, yerleşiklerin gelirlerindeki istikrarlı artış, iç talep piyasasının daha da gelişmesini sağlayacaktır.


Sertifikalar

未命名.jpg


Üretim süreci

image041.jpg


Dokuma olmayan kumaş hakkında
1. Durum:% 100 yeni ve yüksek kalite!

2. Basmakalıp Kolay: Dokuma olmayan kumaş tabakasıyla yapılan şeyler daha sevimli ve gerçekçi. Çiçekler, çantalar, toplar, bebekler ve başkaları için harika bir hediye olacak diğer zanaatlar yapabilirsiniz.

3. Yeterli Renk ve Kokusuz: Her türlü zanaat seçmenizi ve yapabilmenizi sağlar. Bizim dokunmamış kumaş levhalar anaokulu çevre dekorasyon ve çocuk el yapımı zanaat için uygun çevre kokusuz malzemeden imal edilmiştir.

Hot Tags: Bebek bezi, üreticileri, fabrika, toptan için bağlanmış dokuma olmayan kumaş dokuma
ilgili ürünler