Polipropilen Spunbonded Nonwoven Kumaş Kullanımı2
May 07, 2018

Otomotiv iç dokumasız kumaş

Otomotiv halılarında, otomobil halılarında, çatılarda, kapı süslemelerinde, duvar koruma malzemelerinde, kapı ve pencere contalarında, çeşitli filtre malzemelerinde, kompozit malzemelerde, koltuk malzemelerinde vb. Kullanılabilen dokunmamış kumaşlar yaygın olarak kullanılmaktadır.

Endüstriyel kullanım için dokusuz kumaş

Dokunmamış kumaş endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kaplama bezi, parlatma malzemesi, silme bezi, aseptik giysiler, aşındırıcı ürünler, kablo sarma, batarya diyafram, plastik takviyeli bez, kauçuk bez, koruyucu giysi, laboratuvar kıyafetleri, emici malzemeler, yağlama pedleri, alev geciktirici bez, konveyörlerde kullanılabilir. kemer, keçe, keçe, ses emme keçe vb.

İnşaat ve su muhafazası için dokunmamış kumaş

Dokunmamış kumaş, inşaat ve su koruma endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu jeotekstiller, bitüm subgrade, otoyol, demiryolu subgrade, toprak takviye, toprak takviye, drenaj, nehir barajı, golf sahası, tenis kortu bezi, suni çim, toprak biriktirme ve erozyon, silt geçirmez, su geçirmez malzeme, yalıtım bezi bina , ses emici malzeme, boru bezi, diğer inşaat. İnşaat malzemeleri vb.

İlgili haberler