Dokunmamış kumaşların sınıflandırılması
May 07, 2018

Üretim sürecine göre, ayrılır:

1. spunnon spunnon-woven kumaş: spunlace teknolojisi bir fiber ya da çok katmanlı bir fiber ağa bir yüksek basınçlı mikro akışıdır, böylece fiber birbirine karışır, böylece fiber ağ güçlendirilebilir ve belirli bir güce sahip olur.

2. sıcak bağlı dokunmamış kumaş: Sıcak bağlı dokunmamış kumaş, fiber takviyeli veya toz halinde sıcak eriyik yapışkan takviyeli bir malzemedir ve daha sonra, elyaf ağı, kumaşı güçlendirmek için ısıtılmakta ve eritilmektedir.

3. dokunmamış kumaş dokunmadan hamuru hava: hava akımı örgü dokunmamış kumaş da tozsuz kağıt, kuru kağıt yapımı dokuma olmayan kumaş olarak da adlandırılabilir. Odun hamuru fiber levhasını tek bir fiber haline getirmek için hava akışını şekillendirme teknolojisini kullanır ve daha sonra hava perdesi üzerindeki elyafı hava akımı yöntemi ile yoğunlaştırır ve daha sonra fiber ağ kumaşa takviye edilir.

4. ıslak süreç dokunmamış kumaş: ıslak dokunmamış kumaş tek bir lif, aynı zamanda, lif süspansiyon kağıt hamuru, süspansiyon bulamaç yapılmış karışık, farklı lif hammadde gevşek bir su içine yerleştirilen bir lif hammaddedir ağ mekanizmasına taşınan lif, net takviye bezinin ıslak formunda.

İlgili Sanayi Bilgi