Hakkımızda
Bizimle iletişime geçin
Adres: NO.399 Huarun Yolu, Merkezi Mekanik ve Endüstriyel Sanayi Parkı, Zoucheng Şehri, Shandong Eyaleti, Çin
İletişim: Wendy Yin
Tel: + 86-537-3262257
E-posta: wendy@worldwoven.cm
Tarihimiz


Aralık ayında kurulan1313, Shandong Xingdi Yeni Malzeme Co, Ltd. PP örgüsüz dokunmamış kumaşların üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu Konfüçyüs ve Mencius memleketi olan Shandong Eyaleti, Zoucheng şehrinde yer almaktadır. Toplam 20.000 metrekareden fazla kapalı atölye ile Xingdi, büyük gelişme potansiyeline sahiptir. Bir Wenzhou Changlong 2.4m SS üretim hattına sahiptir. Yeni 3.2m SMXS spun-bonded karmaşık non-woven üretim hattı çeşitli renkler ve özellikleri ile çeşitli dokunmamış kumaşların imalatına yeni sokulur. Hat hidrofilik fraksiyon, anti-statik, anti-alkol ve anti-yağ tedavileri ile baş etmek için kullanılabilir. Tüm ürünler iyi lif inceliği ve el hissi var. Kumaş, izolasyon elbisesi, ameliyat kıyafeti, ameliyat bezleri, kağıt bezi vb. Gibi tıbbi alanlarda uygulanabilir.


Fabrikamız


Xingdi, yönetim ve teknolojiler konusunda profesyonel bir kadroya sahiptir. Tüm üyeler, dokuma olmayan kumaş sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Onlar sadece Reifenhauser'dan SMS \ SS üretim bilgisine sahip değiller, aynı zamanda P & G, Unicharm ve Hynan'a hizmet ve ürün sağlama konusunda deneyime sahipler.

Xingdi, ürün kalitesine büyük önem vermekte ve “Dürüstlük, İyi Kalite, İnovasyon ve Sürekli İyileştirmeler” ilkelerini barındırmaktadır. Şirket çevrimiçi dedektör, fiber enstrüman, nem dedektörü vb. Dahil olmak üzere gelişmiş test makinalarına sahiptir.

TÜV SÜD ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi denetiminden geçti. Ürün ve hizmetlerin müşterileri memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

Dünyadaki tüm tıbbi alanlarda dokunmamış kumaşlara büyük talepleri vardır. Shandong Xingdi Yeni Malzeme Co, Ltd yeni ürünler getirmek ve müşterileri memnun etmek için adımı takip edecek.Bizim ürünümüz


spunbond nonwoven kumaşÜrün uygulaması


1. Tıbbi olmayan dokuma: cerrahi elbise için malzeme, Kap için malzeme, malzeme için, Tıbbi ped,

2. Hijyen olmayan dokuma: bebek ve yetişkin bezi için üst tabaka ve arka sayfa, ped için malzeme malzeme, peçete için malzeme, malzeme için maskeBizim sertifika


ISO9001, SGS

Certifications.jpg


Üretim ekipmanı


Gelişmiş ekipman ve teknoloji yüksek kaliteli ürünlerin garantisidir.Xingdi nonwoven fabrikası 2.4m SS üretim hattı ve 3.2m SMXS üretim hattı vardı. Üretim hattı, çevrimiçi kusur algılama sistemi ile donatılmış Japon Kasen eriyik üflemeli kalıp kullanılan, Alman KUSTER perdahlama makinası.

Production Equipment.jpg


Üretim pazarı


Ürünler Avrupa'ya ve Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Güney Kore, Orta Doğu, Avustralya ve Güneydoğu Asya'ya ihraç edilmektedir.


Servisimiz


Shandong Xingdi Yeni Malzeme Co, Ltd ISO9001 kalite yönetim sistemi denetim geçti. Ürün ve hizmetlerin müşterileri memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

Dünyadaki tüm tıbbi alanlarda dokunmamış kumaşlara büyük talepleri vardır. Shandong Xingdi Yeni Malzeme Co, Ltd yeni ürünler getirmek ve müşterileri tatmin etmek için adımı takip edecek.